Sudomino prekė ar paslauga?

ORO KONDICIONAVIMAS

Šildymas ir vėsinimas pagal poreikį

Kokybiški oro kondicionieriai privačių namų, komercinių ir visuomeninių objektų vėsinimui. Įranga gali būti naudojama ir kaip oro sausintuvai. Mobilūs oro kondicionieriai neužima daug vietos, nereikalauja didelių investicijų ir sudėtingų priežiūros darbų. Lengvai pernešami oro kondicionieriai leidžia mėgautis gaiva ir vėsa ten, kur jos labiausiai reikia. Šiuolaikinio dizaino įranga atitiks tiek klasikinio, tiek modernaus interjero sprendimus. Ši įranga nereikalauja specifinių montavimo darbų, todėl gali būti naudojama iš karto. Tylus veikimas, mobilumas ir efektyvi vėsa Jus džiugins net ir pačią karščiausią vasaros dieną.

Oro kondicionieriai

Visi žino, kas jų paprastai laukia užėjus karštą vasaros dieną į nevėsinamas dirbtuvių, gamybos ar kitas pramonines patalpas. Naujieji mobilūs Trotec pramoniniai oro kondicionieriai PT yra geriausias pasirinkimas siekiant išvengti tvyrančio karščio ir dusinančio oro efekto dirbtuvių, darbo salių, valgyklų virtuvių ir daugelyje kitų darbo vietų. Dėl pakankamo vėsinimo pajėgumo ir atitinkamai didelio oro tūrio naujasis oro kondicionierius Trotec yra paruoštas naudoti iš karto be jokių parengiamųjų montavimo darbų.

ORO VĖDINIMAS

Oro vėdinimas pagal poreikį

Profesionalūs ventiliatoriai išsklaido ir atnaujina stovintį orą komercinėse, sandėliavimo, gamybinėse patalpose, šiltnamiuose taip sukurdami sveiką ir našesnę aplinką. Atsparūs drėgmei, šalčiui, karščiui ir korozijai, juos galima naudoti kenksmingomis oro sąlygomis. Ventiliatoriai sukuria vėsią ir augimui palankią aplinką, kuri gali tiesiogiai paveikti verslo produktyvumą, kokybę ir pelną.

Ventiliatoriai

Efektyvus vėdinimas ir patikimas oro judėjimas: didelio našumo Trotec ventiliatoriai puikiai atlieka šį darbą. Skirtingų našumo ventiliatoriai gali būti naudojami statybvietėse, pramonės sektoriuje, amatų įmonėse, taip pat renginių ir privačiame sektoriuje. Tarp skirtingų įrenginių serijų visada rasite tinkamą, jūsų reikalavimus atitinkantį įrenginį.

ORO SAUSINIMAS

Oro sausinimas pagal poreikį

Adsorbciniai oro sausintuvai su integruotu šilumos regeneravimu idealiai tinka lanksčioms oro sausinimo pritaikymo sąlygoms, net kai rasos susidarymo riba yra žema. Galimi stacionarūs arba mobilūs sprendimai, atitinkantys Jūsų specifinius reikalavimus. Kiekvienoje serijoje yra aukščiausios kokybės komponentai ir dizainas, kurio pagrindinis elementas yra paprastas techninis aptarnavimas ir mažas energijos suvartojimas.

Oro sausintuvai

Kompaktiški, lengvi ir paprastai prižiūrimi oro sausintuvai su integruotu šilumos regeneravimu idealiai tinka lanksčioms oro sausinimo pritaikymo sąlygoms, net kai rasos susidarymo riba yra žema. Pernelyg didelis drėgmės lygis gali pridaryti žalos: gamybos ar saugojimo patalpose visos prekės gali tapti bevertėmis dėl per didelės drėgmės. Be to, padidėja pelėsio susidarymo ir korozijos rizika. Todėl siūlome būti lanksčiais ir įsigyti parankų oro sausintuvą, kurį būtų galima akimirksniu paruošti naudojimui. 

ORO VALYMAS

Oro valymas pagal poreikį

Pramoninis oro valymas efektyviai darbo aplinkai be dulkių ir sveikatai pavojingų dalelių. Pramoniniai oro valytuvai užtikrina aukščiausią produktų kokybę ir geriausius švaraus oro sprendimus visų tipų patalpoms.

Oro valytuvai

Pramoninis oro valymas – efektyvi darbo aplinka be dulkių ir kenksmingų dalelių! Oro valymo įranga užtikrina švarų patalpų orą nuo kenksmingų dalelių, bakterijų, virusų, dulkių ar žiedadulkių, taip sukurdama nuolat švarią ir sveiką aplinką. Kuriame švarią ir sveiką patalpų aplinką, kuri apsaugo žmones, prekes, mašinas ir procesus. Oro valymo įranga sukuria sveiką darbo aplinką, sklandų veikimą ir mažesnes išlaidas visų tipų patalpose: sandėliuose, paskirstymo centruose, dirbtuvėse, pramoninėse aikštelėse, perdirbimo ir atliekų sektoriuose, biuruose, parduotuvėse, gamybos ar ugdymo įstaigose.