Sudomino prekė ar paslauga?

ORO KONDICIONAVIMAS

Šildymas ir vėsinimas pagal poreikį

Oro kondicionavimo sistemos dažniausiai yra sudarytos iš vidinių oro kondicionierių (oras-oras) arba vandentiekio sistemos (oras-vanduo) ir išorinių šilumos siurblių blokų. Be šildymo ir vėsinimo, jos taip pat gali turėti papildomas funkcijas kaip sausinimas, jonizavimas, oro filtravimas, nemalonių kvapų naikinimas, aromaterapija ir pan. Šiuolaikinės technikos gamybai naudojamos aukštos kokybės medžiagos ir taikomos modernios technologijos, užtikrinančios patikimą įrenginių eksploataciją. Šios sistemos gali būti naudojamos buitinėse, komercinėse bei pramoninėse patalpose.

ORO KONDICIONAVIMO ĮRANGA

Skydiniai oro kondicionieriai

Skydinis oro kondicionierius – speciali elektros skydinių aušinimo sistema, sukurta siekianti išvengti įrangos ir įrankių gedimų, kylančių nuo pernelyg aukštos patalpų temperatūros bei didelio dulkėtumo. Dėl šios priežasties Klimexs gamintojo skydiniai oro kondicionieriai yra patikimas sprendimas, norint prailginti įrangos ir kitų mechanizmų tarnavimo laiką bei užtikrinti efektyvų jų veikimą. Šio tipo oro kondicionieriai plačiai naudojami pramonės patalpų elektros skydinėse. Ši sistema pasižymi ekonomišku ir efektyviu įrangos aušinimo principu.

www.rubisolisverslui.lt skydiniai oro kondicionieriai
ORO KONDICIONAVIMO ĮRANGA
Monoblokas Teknopoint IQ

Monoblokai (oras-oras)

Monoblokiniai oro kondicionavimo įrenginiai skirti vietose, kur nėra galimybės įrengti įrengti išorinį bloką pvz. senamiesčiuose, palėpėse ir pan. Šie produktai yra stacionarūs ir montuojami pastatant ant grindų.

ORO KONDICIONAVIMO ĮRANGA

Mono-split sistemos

Funkcionalių mono-split (single-split) tipo šildymo-vėsinimo sistemų komplektai. Daugiafunkcė sistema, sudaryta iš 1 vidinio ir 1 išorinio blokų užtikrina optimalias mikroklimato sąlygas, išsiskiria tyliu darbu ir patogiu valdymu. Profesionali įranga gali veikti įvairiomis oro sąlygomis. Šiuolaikinės technikos gamybai naudojamos aukštos kokybės medžiagos ir taikomos modernios technologijos, užtikrinančios patikimą įrenginių eksploataciją. Modeliai sukurti efektyviai veikti tiek šildymo, tiek vėsinimo režimais, o speciali konstrukcija garantuoja sistemos veikimą lauke esant -15oC ar net -25oC (priklausomai nuo modelio).

Mono split cover
ORO KONDICIONAVIMO ĮRANGA
Multi split cover

Multi-split sistemos

Multi-split oro kondicionierių ir šilumos siurblių sistemos ypatingos tuo, kad prie vieno išorinio bloko galima prijungti iki 5 vidinių. Taip galima vėsinti ar šildyti kiekvieną patalpą atskirai. Vienas išorinis blokas neapkrauna fasado, tačiau pilnai atlieka savo funkcijas. Į vieną sistemą galima sujungti skirtingų tipų vidinius blokus (sieninius, kasetinius, kanalinius). Kiekvienas vidinis blokas turi savo atskirą nuotolinį valdymo pultą. Modeliai sukurti efektyviai veikti tiek šildymo, tiek vėsinimo režimais, o speciali konstrukcija garantuoja sistemos veikimą lauke esant -15oC ar net -25oC (priklausomai nuo modelio).

ORO KONDICIONAVIMO ĮRANGA

Mobilūs oro kondicionieriai

Kokybiški oro kondicionieriai privačių namų, komercinių ir visuomeninių objektų vėsinimui. Įranga gali būti naudojama ir kaip oro sausintuvai. Mobilūs oro kondicionieriai neužima daug vietos, nereikalauja didelių investicijų ir sudėtingų priežiūros darbų. Lengvai pernešami oro kondicionieriai leidžia mėgautis gaiva ir vėsa ten, kur jos labiausiai reikia. Šiuolaikinio dizaino įranga atitiks tiek klasikinio, tiek modernaus interjero sprendimus. Ši įranga nereikalauja specifinių montavimo darbų, todėl gali būti naudojama iš karto. Tylus veikimas, mobilumas ir efektyvi vėsa Jus džiugins net ir pačią karščiausią vasaros dieną.

www.rubisolis.lt_star-cooler-sc25000-mobile-air-conditioner
ORO KONDICIONAVIMO ĮRANGA

VRF sistemos

Kintamo šaltnešio srauto (VRF) sistemos – tai pažangus oro kondicionavimo būdas. Kambario temperatūrą galima palaikyti norimame diapazone, o tai pagerina vidaus aplinkos komforto lygį. Tokio tipo sistemą sudaro keletas vidaus įrenginių. Vienas lauko įrenginys gali sujungti vieną arba daugiau patalpų įrenginių. Bendras šaltnešio srautas priklauso nuo to, kiek vidaus įrenginių veikia. VRF įrenginiams būdingas didelis veikimo diapazonas nuo -25°C iki 52°C (priklausomai nuo modelio).

VRF sistemos cover