Sudomino prekė ar paslauga?

Patalpų šviestuvai

Pramoniniai ir komercinių patalpų šviestuvai yra profesionalūs gaminiai, sukurti siekiant maksimaliai padidinti mechaninį našumą ir apšvietimo efektyvumą, kad atitiktų sudėtingiausius apšvietimo reikalavimus. Pramoniniai patalpų šviestuvai puikiai apšviečia jūsų verslo patalpas, namų lauko zonas ir ūkinius pastatus. Tinkami pramoninio apšvietimo gaminiai, tiek šviestuvai, tiek korpusai, turi būti aukščiausios kokybės ir pritaikyti pagal paskirtį. 

Pramoninis apšvietimas yra niša, kuriai reikalingas didelis tikslumas ir kompetencija, kad būtų galima pristatyti pramoninius standartus atitinkančius šviestuvus. Novatoriški ir ekonomiški pramoninių ir komercinių patalpų šviestuvai užtikrina mažas energijos sąnaudas, kadangi LED diodų technologija užtikrina momentinį, didelio intensyvumo ir itin efektyvų apšvietimą. 

Prožektoriai yra įvairių spalvų temperatūrų, kad patenkintų visų tipų pramoninių pastatų poreikius. Jų išskirtinė paprasta, lanksti konstrukcija yra lengvai atpažįstama, o šiuolaikiniai LED modeliai taip pat turi daugybę papildomų galimybių. 

LED pramoninių ir komercinių patalpų šviestuvai

Lena Lighting

Industry IP66 LED Endura

126 - 148 €

LED patalpų šviestuvas
Tytan LED Pro

53 - 192 €

LED patalpų šviestuvas
Oculus LED

75 - 406 €

LED patalpų šviestuvas
QUEST 2 LED HB

140 - 220 €

LED patalpų šviestuvas
Mimo LED 2

73 - 182 €

LED patalpų šviestuvas