Sudomino prekė ar paslauga?

Drėkinimo įranga

Centrinė drėkinimo sistema HUMIDSPOT

HUMIDSPOT – tai centrinė namų/biurų/ofisų drėkinimo įranga, drėkinanti orą adiabatiniu kanaliniu oro drėkintuvu per rekuperacinio vėdinimo ortakius. Automatizuota sistema užtikrins tolygų visų patalpų drėkinimą ir komfortą be jokios kasdieninės priežiūros. Drėgmės lygį paprasta stebėti ir valdyti išmaniosios programėlės pagalba.

DRĖKINIMO ĮRANGA

Adiabatiniai drėkintuvai

Adiabatiniai drėkinintuvai natūraliai išgarina vandenį į orą be papildomo išorinio energijos šaltinio. Adiabatiniam drėkinime oro srautas liečiasi su vandeniu, kuris gali būti skleidžiamas uždaroje kameroje arba pasklidęs, kartais tekantis tam tikru paviršiumi – korėtu, banguotu ir pan. Šiuo metodu patalpose esantis oras yra ir sudrėkinamas, ir atvėsinamas. Taip pat užtikrinamos mažos energijos sąnaudos.

DRĖKINIMO ĮRANGA

Gariniai drėkintuvai

Garinės drėkinimo sistemos gali itin preciziškai valdyti santykinę oro drėgmę pagal energijos šaltinius: gamyklos garus, elektrą ar šilumą pernešančius skysčius. Garantuojami specifiniai atstumai garams sauso oro tėkmėje. Tiekiami montavimo vietai pritaikyti prietaisai, atsižvelgiant į pristatymo terminus, taikomus gamintojams. Tiekiama programinė įranga pasirinkimams ir vertinimui atlikti, sujungtą su DLL, siekiant integruoti į išorines programines įrangas.

DRĖKINIMO ĮRANGA

Aukšto slėgio drėkintuvai

Universalios aukšto slėgio drėkinimo sistemos yra naudojamos drėkinti, vėsinti, sukurti dulksnos efektą, šalinti dulkes ir nemalonius kvapus mažose ir vidutinio dydžio erdvėse. Integruotos nuotolinio valdymo funkcijos, leidžia patogiai valdyti sistemos prietaisus: įjungimą ir išjungimą, laiką, darbo režimus, apšvietimą ir pan. Šios sistemos turi platų komplektacijų pasirinkimą. Kai kurios iš jų gali būti pritaikomos tiek aukštam, tiek žemam slėgiui.

DRĖKINIMO ĮRANGA

Žemo slėgio drėkintuvai

Išcentriniai žemo slėgio drėkintuvai UCP gali būti naudojami įvairiose srityse drėkinimui arba kaip alternatyva vėsinimui per slėginius antgalius ar kitas adiabatines sistemas.  Pavyzdžiui, zootechniniame sektoriuje jie gali būti naudojami kaip adiabatiniai aušintuvai, siekiant sumažinti temperatūrą gyvūnų aptvaruose ar purkšti dezinfekavimo ar kitas priemones į aplinką. Galimi stacionarūs ir mobilūs modelių variantai.