Oro vėsinimas metalo gamybos įmonėje

Liaudies išmintis byloja – roges žiemai ruošk vasarą. Prisiminus praėjusios vasaros karščius, šią patarlę galime pritaikyti atvirkštiniu jos variantu – oro vėsinimo sistemomis patalpose pasirūpinkite ne vasarą, o iš anksto!

Nelaukdami ateinančio karštojo sezono, atsakingi verslai ieško būdų, kaip pagerinti patalpų mikroklimato būklę bei užtikrinti geras darbo sąlygas darbuotojams. Mūsų komanda su malonumu imasi kiekvienos tokios užklausos ir  ieško optimalaus sprendimo!

VĖSINIMO SPRENDIMAS METALO GAMYBOS ĮMONĖJE

Gamybinėse patalpose veikiantys įrengimai dažnai smarkiai pakelia aplinkos temperatūrą. Jeigu šaltuoju metų laiku, tai net gi šioks toks privalumas, tai vasarą – tikras iššūkis. Karštis sukuria tvankaus oro efektą, dėl ko patalpoje dirbantiems darbuotojams gali suprastėti savijauta, dažniau trūkti oro ar svaigti galva, nukenčia darbo efektyvumas. Dėl šios priežasties į mūsų Rubisolis VERSLUI komandą kreipėsi metalo gaminių įmonė UAB „Lanksti linija“. Naujai įsikūrusiame įmonės metalo dažymo pastato stoge įrengti stoglangiai, o ant stogo – saulės kolektoriai. Objekto struktūra reikalavo unikalaus sprendimo būdo ir čia pasitarnavo mūsų ilgametė patirtis.

www.rubisolisverslui.lt oro vėsintuvai coolspot

Atsižvelgus į objekto problematiką, buvo pasirinkti vėsinimo moduliai Coolspot B-30. Siekiant neapgadinti ant viso stogo išklotų saulės baterijų, stacionarius oro vėsintuvus Coolspot B-30 įmontavome ant stogo per stoglangius. Per visą metalo detalių dažyklą išvedžiotas tekstilinis ortakis lygiagrečiai paskirstantis orą į konkrečias darbo vietas ir taip sukurdamas žmogui malonų oro srautą, o įrengti valdymo pulteliai leidžia įmonės darbuotojams pasirinkti konkrečios zonos norimą temperatūrą.

Po vėsinimo modulio įrengimo gamybinėje įmonėje rezultatai buvo juntami iš karto. Vėsintuvų Coolspot B-30 30000 m³/h oro srauto galingumas erdvias patalpas aprūpino ne tik vėsiu, bet ir šviežiu, išfiltruotu oru, todėl metalo gamybos įmonės darbuotojai, dirbantys prie metalo dažymo ir konvejerio įrenginių, gali džiaugtis efektyvia vėsa ir gaiviu oru. Šioje įmonėje tai ne pirmasis mūsų komandos įgyvendintas projektas, todėl džiaugiamės, kad Rubisolis VERSLUI sprendimai pateisina klientų lūkesčius ir klausimus jie patiki mums savo mikroklimato iššūkius vėl ir vėl!

STACIONARŪS ORO VĖSINIMO MODULIAI PRAMONĖJE

Išgarinančios vėsinimo sistemų moduliai sparčiai tampa įprastiniu pramoninių ir gamybinių patalpų vėsinimo sprendimu. Šios sistemos sukurtos siekiant energetinio efektyvumo, todėl šios sistemos suvartoja tik 20% energijos lyginant su tradicinių oro kondicionavimo sistemomis.

Stacionaraus oro vėsintuvo veikimo principas pasižymi tuo, kad šiltam orui judant pro drėgnus filtrų įdėklus, vanduo natūraliai išgarinamas į orą. Iš sistemos išeinantis oras yra vėsesnis, nes jis atiduoda šilumą ir energiją, reikalingą vandeniui išgarinti. Kitaip tariant, ši sistema vėsina orą, kuris patenka iš išorės ir pašalina šiltą orą kartu su mikrobais ir teršalais iš vidaus.

Pagrindiniai adiabatinės vėsinimo sistemos privalumai:

  • maža investicija;
  • užtikrinama švaraus oro kaita;
  • natūralus veikimas neteršiant aplinkos;
  • ilgas tarnavimo laikas;
  • paprasta ir pigi techninė priežiūra;
  • suteikiamas garantinis aptarnavimas;

Toks vėsinimas puikiai pasiteisina dideliuose pastatuose: gamyklose, sandėliuose, dirbtuvėse bei kituose gamybinės ir komercinės paskirties pastatuose. Daugiau apie šią vėsinimo sistemą skaitykite ČIA.

Ieškote efektyvaus ir ekologiško patalpų vėsinimo sprendimo savo versle? Mes galime Jums padėti! Mūsų specialistų komandą mielai Jus pakonsultuos ir suteiks visą reikiamą informaciją! www.rubisolisverslui.lt – mikroklimato sprendimai verslui!