Oro drėkinimo sistema kartono gamybos įmonėje

Pakankama drėgmė ore – tai vienas svarbiausių rodiklių reguliuojant patalpų mikroklimatą. Žinome, kad sausas oras gali sukelti įvairių sveikatos sutrikimų žmonėms, tačiau ne ką mažiau žalingas jis gali būti ir gamybos procesams, produkcijai. Mažas drėgmės kiekis ore gali įtakoti sumažėjusį darbuotojų ir įrangos efektyvumą bei padidinti gamybinio broko procentą – verslui tai gali kainuoti labai brangiai. Vis daugiau įmonių investuoja į drėkinimo sistemas, suprasdami, kad šis sprendimas greitai atsiperka ir padeda uždirbti daugiau.

Oro drėkinimo sprendimas kartono gamybos įmonėje

Susidūrusi su išsausėjusio oro sukeliamomis problemomis, į mūsų ekspertų komandą kreipėsi kartoninių reklaminių stovų, displėjų, dekoracijų, produktų pakuočių, dėžių gamybos įmonė UAB „Kartono projektai“. Šaltuoju metu laiku, kuomet patalpoje įjungtas šildymas, kartono gaminių gamintojas susidūrė su ypatingai išsausėjusiu patalpų oru, kuris, šiuo atveju, neigiamai įtakojo gamybinius procesus.  Vien per keletą paskutinių metų esame įrengę daugiau nei 150 drėkinimo sistemų gamybinėse įmonėse ir gauti rezultatai niekada neprivertė suabejoti sprendimo efektyvumu. 

Atsižvelgus į gamybinių patalpų 6900 m3 dydį ir esamą žemesnį nei 40% drėgmės lygį, parinkome efektyviausią sprendimą šiam objektui – aukšto slėgio drėkinimo sistemą Idrobase FOG 60. Ši sistema yra skirta drėkinti, vėsinti, sukurti dulksnos efektą, šalinti dulkes ir nemalonius kvapus mažose ir vidutinio dydžio erdvėse. Kompaktiško dydžio ir efektyvus aukšto slėgio siurblys išskiria 2l/min. drėgmės. Gamybinėje patalpoje instaliavome 35 vnt. purkštukų, kurių išskiriama smulki dulksna pasiekia visas įmanomas gamybines zonas. Šis drėkinimo modulis yra valdomas specialiu, atskirai įrengtu valdikliu STOP&GO, kurio dėka galima kontroliuoti purškimo lygį ir pauzių intervalus.

Specialaus drėgmės daviklio dėka valdymo skyde galime rasti informaciją apie patalpos drėgmės lygį. Dėl ilgesnio įrangos tarnavimo laiko, integravome vandens minkštinimo sistemą, kuri skirta vandens nukalkinimui.

Idrobase drėkinimo sistemos integravimas UAB „Kartono projektai“ gamybinėse patalpose atnešė greitų teigiamų rezultatų  dar tą pačią dieną buvo pasiektas 50-60% drėgmės lygis. Drėgmės prisotintas oras ne tik teigiamai įtakojo gamybos procesą, rezultatus, bet ir pagerino įmonės darbuotojų bendrą savijautą.

Kam reikalinga aukšto slėgio oro drėkintuvai?

Aukšto slėgio drėkinimo sistema Idrobase yra skirta mažų ar vidutinių erdvių orui drėkinti, vėsinti, kurti dulksnos efektą, šalinti dulkes ir nemalonius kvapus. Jeigu susiduriate su tokiomis problemomis, kurios neigiamai įtakoja oro būklę, pvz.: didelis dulkėtumas, pernelyg sausas oras ir jo sukeliami padariniai gamybai, verta kreiptis į specialistus, kurie įvertintų patalpos oro būklę. Idrobase drėkinimo sistema turi platų komplektacijų pasirinkimą, tad jeigu ieškote tokio oro gerinimo sprendimo, kuris palengvintų Jūsų kasdienį darbą ir gerintų mikroklimatą be jokios priežiūros ar kontrolės, ši drėkinimo sistema – kaip tik Jums. 

Pagrindiniai aukšto slėgio oro drėkinimo sistemos privalumai:

Aukšto slėgio drėkinimo sistema puikiai tiks popieriaus, kartono, plastiko, medienos, metalo gamybos įmonėse ar tiesiog vidutinio dydžio sandėliavimo patalpose. Daugiau apie šį produktą skaitykite ČIA.

Ieškote efektyvaus gamybinių patalpų oro drėkinimo sprendimo? Mes galime Jums padėti! Mūsų specialistų komandą mielai Jus pakonsultuos ir suteiks visą reikiamą informaciją!  www.rubisolisverslui.lt – mikroklimato sprendimai Jūsų verslui ir namams!