LED apšvietimas pramonėje

Šiuo energetinės krizės laikotarpiu dažno verslo siekis yra sumažinti patiriamas išlaidas. Ar galime sumažinti išlaidas investuojant į naujus, elektros sąnaudas taupančius, sprendimus? Atsakymas – tikrai taip!

Siekdami sutaupyti išlaidas bei pagerinti darbuotojų darbo sąlygas, į mūsų komandą kreipėsi Kauno oro uoste gyvuojanti keleivinių lėktuvų remonto ir aptarnavimo įmonė UAB DAT. Kliento 2000 m2 dydžio patalpose buvo įrengtos 56 seno tipo kaitrinės apšvietimo lempos, kurių bendra elektros galia siekė  22kW. Tikslą pasiekėme patalpos apšvietimą atnaujinus į naujos kartos LED lempas, kurių bendra galia siekia vos 6kW.

Įgyvendinus projektą per 8-ių valandų darbo dieną sutaupome 128kWh. Atnaujinus šį patalpos apšvietimą per mėnesį sutaupome net iki 70% elektros sąnaudų! Tad ši kliento investicija atsipirks per mažiau nei 12 mėnesių!

Kuo naudingas LED apšvietimas pramonės patalpose?

Didelio dydžio patalpos reikalauja nestandartinių ir profesionalių apšvietimo sprendimų. Šiuolaikiški pramonės ir komercinių patalpų šviestuvai užtikrina mažas energijos sąnaudas, o naujausia LED diodų technologija sukuria momentinį didelio intensyvumo ir itin efektyvų apšvietimą. 

Tinkama patalpų apšvieta arba kitaip tariant šviesos spektras apima sunkiausiai prieinamas darbo zonas, taip užtikrindamas aukščiausius standartus atitinkančias darbo sąlygas. Naujos kartos LED apšvietimas gerina darbuotojų darbo sąlygas, didina darbo našumą, nevargina akių.

Siekiant sutaupyti, nėra būtina sumažinti apšvietimo darbo zonose ar atjungti kas antrą šviestuvą. Atnaujintas patalpų apšvietimas ne tik užtikrins geresnes sąlygas darbuotojams, tačiau ir greitai atsipirks! Jeigu ieškote efektyvių apšvietimo sprendimų komercinėse ar pramonės patalpoje, kreipkitės į mūsų komandą – pakonsultuosime, įvertinsime ir apskaičiuosime efektyviausią apšvietimo sprendimą Jums!