Kompleksinis sprendimas baldų gamybos įmonėje.

Oro šildymas, drėkinimas, vėsinimas

Nauji projektai, nauji užsakymai visuomet svarbu, bet niekas taip nedžiugina, kaip sugrįžtantys klientai. Tai geriausias darbo įvertinimas mūsų komandai. Džiaugiamės, kad įmonės, kuriose jau esame įgyvendinę vieną ar kitą sprendimą, augdamos į mūsų rankas patiki visą savo patalpų mikroklimatą.

Su viena iš lyderiaujančių baldų gamybos įmonių Lietuvoje AB Šilutės baldai dirbame ne vienerius metus, sėkmingas bendradarbiavimas tęsiasi ir įrenginėjant naujas gamybines patalpas. Konkurencinė aplinka, inovacijos skatina ieškoti gerai apgalvotų sprendimų plėtrai ir sklandžiam įmonės darbui užtikrinti. Svarbų vaidmenį užima technologija, gamybinė įranga, komunikacijos, personalas ir kt. tačiau mūsų ekspertų komandą gali drąsiai teigti, kad visą tai apjungiantis mikroklimatas – ypatingai svarbu.

Tinkama patalpų temperatūra ir reikalingas drėgmės kiekis padeda iki minimumo sumažinti sugadintos produkcijos procentą baldų gamybos pramonėje ir sandėliavime. O pakankama oro kaita patalpose ženkliai pagerina personalo savijautą ir darbo efektyvumą. Siekdami maksimaliai subalansuoti mikrokliomatą AB “Šilutės baldai” naujai įrengtoje baldų gamybos patalpoje įgyvendinome kompleksinį oro šildymo, drėkinimo ir vėdinimo sprendimą.

Kompleksinis mikroklimato gerinimo sprendimas baldų gamybos įmonėje

Oro šildymas. Atsižvelgus į objekto aukštį ir išdėstymą, parinkome efektyviausią šildymo sprendimą – vandeniniai kaloriferiai „Reventon“. Objekte įrengėme 5 vnt. vandeninių kaloriferių kartu su HMI valdikliais. 

Pažangių HMI valdiklių dėka vandeninius kaloriferius galima valdyti pagal poreikį – koreguoti oro temperatūrą ir ventiliatoriaus veikimo greitį, taipogi pasiekus nustatytą temperatūrą, valdiklis automatiškai išjungia kaloriferių veikimą, taip taupydamas elektros energiją. „Reventon“ gamintojo vandeniniai kaloriferiai pasižymi ekologiška, itin efektyvia ir saugia šildymo sistema, o iš aukštos kokybės medžiagų ir modernių gamybos technologijų pagaminta įranga užtikrina saugią, patikimą ir ilgalaikę kaloriferių eksploataciją.

Oro drėkinimas. Dėl patalpoje tvyrančio dulkėtumo, įrengėme „Idrobase“ gamintojo aukšto slėgio drėkinimo sistemą „FOG 70 Basico“. Net 70-ties barų slėgio drėkinimo sistema „FOG 70 Basico“ efektyviai drėkina gamybinę patalpą. Objekto drėkinimo sistemą sudaro 4-ios skirtingos panoramos su 20 mikronų purkštukais ir „STOP&GO” valdikliu, kurio pagalba galima kontroliuoti vandens purškimo ir pauzių intervalus. Įrengus „Idrobase“ aukšto slėgio drėkinimo sistemą, patalpoje buvo pasiektas baldų gamybai optimalus 50-55% drėgmės lygis 22°C temperatūroje bei nusodintos dulkės.

Oro vėdinimas. Itin svarbi oro vėdinimo tema, o ypatingai, jeigu kalbame apie gamybines patalpas. Tokio tipo patalpos dažniausiai neturi langų arba jie įmontuoti gana aukštai, dėl ko patalpa neturi oro cirkuliacijos šaltinio.

Atsižvelgiant į mūsų kliento objekto dydį ir tai, kad patalpa yra aukšta, kaip veiksmingiausias sprendimas buvo parinkta – oro tiekimo kamera „VentiAir“ STA-220681 STYPE® S300 S/L su vandeniniu šilumokaičiu. Į šilumokaitį iš lauko įeinantis šviežias oras, karšto vandens veikimo principu pašildo ir paduoda į aplinką, taip apsisaugojant nuo vėsaus klimato sąlygų, kuomet lauke vyrauja minusinė temperatūra. 23000 m3/h našumo tiekimo kamera „VentiAir“ per ortakyje integruotas išpūtimo groteles tolygiai paskirsto šviežią orą ir taip kompensuoja dėl baldų gamybos technologijos susidarantį vakuumą patalpoje. 

Ieškote sprendimo, kaip pagerinti oro būklę verslo objekte? O galbūt domitės kompleksiniu oro gerinimo sprendimu? Mūsų turima ilgametė patirtis įvairaus pobūdžio objektuose leis pasiūlyti geriausią sprendimą, atsižvelgiant į Jūsų poreikius. Kreipkitės – visuomet išsamiai pakonsultuosime ir kartu kursime malonią partnerystę!  www.rubisolisverslui.lt – mikroklimato sprendimai VERSLUI.

Nuotraukų galerija: