Kompleksinis oro gerinimo sprendimas gamybos įmonėje

Ne paslaptis, kad pramonės patalpose veikianti gamybinė įranga, ore tvyrančios dulkės, lakiosios medžiagos ir kiti teršalai neigiamai įtakoja oro kokybę ir darbuotojų savijautą, todėl itin svarbu iš anksto pasirūpinti patalpos mikroklimato gerinimu. Dėl nuolatos veikiančios gamybinės įrangos su blogu mikroklimatu dažniausiai susiduria gamybos sektoriui priklausantys verslai, todėl jiems reikalingi išskirtiniai ir, dažnu atveju, kompleksiniai patalpų oro gerinimo sprendimai.

Temperatūra, drėgmės lygis, nuolat cirkuliuojamas šviežias oras – pastovus šių rodiklių gerinimas ženkliai pagerina oro kokybę bei sukuria malonią aplinką. Bet ar įmanoma vienu metu patalpoje gerinti visus šiuos rodiklius? Mūsų komandos įgyvendinti projektai išskirtiniuose verslo objektuose į šį klausimą atsako – tikrai TAIP!

Kompleksinis mikroklimato sprendimas cigarečių filtrų gamybos ceche

Ilgametis mūsų klientas kreipėsi dėl išskirtinio oro gerinimo sprendimo naujai įrengtame, 480 m2 dydžio gamybos ceche. Kliento noras ir tikslas patalpose įgyvendinti oro šildymo, vėsinimo, vėdinimo ir drėkinimo sprendimus kartu, taip pasiekiant optimalių oro kokybės rodiklių gamybos procesams.

Kaip patalpos šildymo sprendimas buvo įrengtas 100 kW galingumo dujinis kaloriferis su papildomo oro maišymo sekcija „Winterwarm“, kurio dėka užtikrinamas nuolatinis šviežio bei pašildyto oro cirkuliavimas. Į dujinio kaloriferio kamerą „Winterwarm“ patekęs lauko oras šilumokaičio pagalba yra sumaišomas ir sušildomas. Ši įranga išsiskiria galimybe nustatyti iš lauko tiekiamo oro kiekį. Kad patalpoje nesusidarytų viršslėgis, įrengėme automatiką atitinkamam oro srauto nutraukimui.

www.rubisolisverslui.lt oro šildymas
www.rubisolisverslui.lt vėsinimas

Oro kondicionavimui ir alternatyviam šildymui buvo įrengti kanaliniai Hisense kondicionieriai, kurių vidinius blokus įrengėme techniniame aukšte, kad visada būtų patogu juos aptarnauti, o vidinės patalpos būtų higieniškos ir švarios. Kanalinė mono-split oro šildymo bei kondicionavimo sistema „Hisense“ AUD-60 buvo parinkta neatsitiktinai – sugedus pagrindinei šildymo įrangai, ši sistema kokybiškai sušildys patalpas, o karštuoju metų laiku palaikys norimą vėsą patalpoje.

Oro drėkinimui įrengėme „Ventiair“ drėkinimo sekciją, kurioje įrengta Idrobase aukšto slėgio drėkinimo sistema kartu su aukšto slėgio siurbliu ir purkštukais, o kaip alternatyvą patalpoje įrengėme „Fisair“ garinę drėkinimo sekciją. Šioje kameroje įrengta drėgmės absorbavimo sekcija ir lašų atskyrimo sekcija.

www.rubisolisverslui.lt drėkinimas

Įgyvendini rezultatai ir išpildyti kliento lūkesčiai

Įgyvendinus šį projektą, išpildėme visus kliento lūkesčius. Praėjus vos keletui dienų, patalpoje buvo juntamas kur kas pagerėjęs mikroklimatas: maloni temperatūra, nuolat besikeičiantis šviežias, drėgmės prisotintas patalpų oras sukūrė reikiamas sąlygas tiek įmonės darbuotojams, tiek veikiantiems gamybos įrenginiams.

Ieškote kompleksinio oro gerinimo sprendimo gamybinėse patalpose? Mes galime Jums padėti! Įvertinsime Jūsų objektą, jame vyraujančius oro kokybės rodiklius bei pasiūlysime geriausią sprendimą Jums! www.rubisolisverslui.lt – mikroklimato sprendimai VERSLUI