Kompleksiniai oro gerinimo sprendimai gamybos įmonėms

Ko gero daugelis žinote, kad mūsų įmonė savo veiklą pradėjo nuo prekybos infraraudonųjų spindulių šildytuvais. Tačiau prabėgus 14-ai įmonės gyvavimo metų, šiai dienai siūlome profesionalius sprendimus verslui, vieni jų – kompleksiniai oro gerinimo sprendimai. Nauji projektai, nauji užsakymai visuomet svarbu, bet niekas taip nedžiugina, kaip sugrįžtantys klientai. Tai geriausias darbo įvertinimas mūsų komandai. 

Ne paslaptis, kad pramonės patalpose veikianti gamybinė įranga, ore tvyrančios dulkės, lakiosios medžiagos ir kiti teršalai neigiamai įtakoja oro kokybę ir darbuotojų savijautą, todėl itin svarbu iš anksto pasirūpinti patalpos mikroklimato gerinimu. Dėl nuolatos veikiančios gamybinės įrangos su blogu mikroklimatu dažniausiai susiduria gamybos sektoriui priklausantys verslai, todėl jiems reikalingi išskirtiniai ir, dažnu atveju, kompleksiniai patalpų oro gerinimo sprendimai.

Kompleksinis mikroklimato sprendimas gamybos patalpose

Oro vėsinimas. Viename iš mūsų kliento gamybos cechų įrengėme vėsinimo sistemą, kuri veikia vandens išgarinimo principu. Patalpą sudaro 1000 m2 ir mes ją vėsiname su 4-iais vėsintuvais Coolspot. Kad vėsinimo sistema gamybos veiktų sėkmingai, į patalpas tiekiamą orą reikia ir ištraukti, todėl patalpoje įrengėme 3 ištraukimo ventiliatorius ES120. Šie ventiliatoriai užtikrina sklandų sistemos veikimą ir oro šalinimą iš patalpos. Vėsinimo sistemos veikimo principas yra geras tuo, kad vėsintuvas traukia iš lauko esamą temperatūrą, oras traukiamas per filtrus, per kuriuos teka vanduo, taip sumažiname patalpų temperatūrą iki 8-10°C. Šviežias, atvėsintas oras yra tiekiamas per ortakius tiesiai į patalpą.

Kitame mūsų kliento gamybos ceche, kurį sudaro 600m2, o aukštis 4 m., įrengėme du Hisense VRF vėsinimo sistemos išorinius ir 12 vidinių kasetinių blokų. Šios vėsinimo sistemos galingumas yra 90kW. Vidinius kasetinius blokus Hisense galima valdyti per vieną bendrą centrinį pultą visus kartu arba grupėmis arba po vieną atskirai. Taip pat, šiame valdymo bloke yra integruota BMS sistema, todėl galime jungtis prie bendros pastato valdymo sistemos ir patalpos vėsinimą valdyti nuotoliu būdu.

Oro drėkinimas. Dėl patalpoje tvyrančio minimalaus dulkėtumo bei poreikio palaikyti tinkamą patalpų drėgmės lygį, įrengėme „Idrobase“ gamintojo aukšto slėgio drėkinimo sistemą „FOG Basico“. Sistemą sudaro aukšto slėgio siurbliai, kurie sukuria tam tikrą slėgį ir per purkštukus visoje patalpoje paskirsto dulksną. Kad purškiamas vanduo būtų švarus, įrengėme minkštinimo ir atbulinės osmozės filtrus. Objekto drėkinimo sistemą galima kontroliuoti vandens purškimo ir pauzių intervalais kartu su tam skirta valdymo sistema. Įrengus „Idrobase“ aukšto slėgio drėkinimo sistemą patalpoje buvo pasiektas gamybai optimalus 50-55% drėgmės lygis.

Oro šildymas. Siekiant prilaikyti tinkamą patalpų temperatūrą tam, kad nepakenkti saugojimai produkcijai, prie lubų sumontavome EnergoStrip EE36 infraraudonųjų spindulių šildytuvus. Pakabinti IR šildytuvai užtikrina patalpooje reikiamą +12°C temperatūrą bei išsaugo produkcijos kokybę.

Oro vėdinimas. Viename iš gamybos cechų ypatingai yra svarbi oro kaita, todėl jame įrengėme rekuperatorių, kurio našumas yra 7000 ³/h. Rekuperatorius užtikrina 4 kartų oro pasikeitimą per valandą, todėl darbuotojai nuolatos mėgaujasi šviežiu ir maloniu patalpų oru.

Ieškote sprendimo, kaip pagerinti oro būklę verslo objekte? O galbūt domitės kompleksiniu oro gerinimo sprendimu? Mūsų turima ilgametė patirtis įvairaus pobūdžio objektuose leis pasiūlyti geriausią sprendimą, atsižvelgiant į Jūsų poreikius. Kreipkitės – visuomet išsamiai pakonsultuosime ir kartu kursime malonią partnerystę!  www.rubisolisverslui.lt – mikroklimato sprendimai VERSLUI.