Įmonės pasiekimai

Šiais metais švenčiame 13-tą įmonės gimtadienį. Atsigręžus į pradžią, labai smagu matyti pokytį ir stabilų augimą. UAB Rubisolis pasipildė tiek naujomis verslo šakomis, tiek naujais specialistais komandoje. Būtent nuolat tobulėjanti ekspertų komanda ir yra mūsų pagrindinis „varikliukas“, leidžiantis judėti pirmyn tiek mums, tiek mūsų partneriams bei klientams.

Naujausios technologijos rinkoje, individualūs, kiekvienu atveju optimaliausi  sprendimai, profesionalios konsultacijos ir techninis aptarnavimas po projektų įgyvendinimo mūsų klientams taupo laiką ir pinigus, užtikrina puikų mikroklimatą namuose ar darbo aplinkoje. Nuoširdus darbas ir tvaraus verslo siekimas buvo įvertintas ir per 2020-uosius metus UAB Rubisolis pelnė ne vieną apdovanojimą, kurie įprasmina įmonės veiklos siekius ir tikslus.

Lietuvos sparčiausiai augančių bendrovių „Gazelė 2020“ apdovanojimai

2020-aisiais metais UAB Rubisolis tapo nominantais „Gazelė 2020“ apdovanojimuose, kurie skirti augančiam smulkiajam ir vidutiniam verslui. Laimėtas „Gazelės“ apdovanojimas įmonę identifikuoja kaip:

„TOP įmonė 2020“ rinkimai Rekvizitai.lt portale

UAB Rubisolis buvo išrinkta ir 2020 metų TOP įmonių rinkimuose. Šis pasiekimas mus apibūdina kaip skaidrų verslą, turintį stabilią finansinę reputaciją, konkurencingumą, atsakomybę ir pagarbą savo verslo aplinkai.  Griežtus „TOP įmonė 2020″ kriterijus atitinka tik 7% Lietuvos įmonių, pasižyminčių ekonominio verslo stabilumu ir patikimumu.

Abalt.lt apdovanojimas – sėkmingo verslo standartas

Pelnytas Abalt Baltic Busines Masters sertifikatas 2020-2021 m. Tai prestižinis pripažinimas, kuris nurodo įmonės pasiektus aukštus kriterijus rinkoje. Šis sertifikatas įmonę pristato kaip A+++ klasės lyderę, turinčią aukštą kreditingumo lygį savo dydžio kategorijoje ir verslo sektoriuje.  Šį A+++ klasės lyderio pripažinimą pasiekia ne visi – tik 5 % visų Lietuvos įmonių, todėl šis pasiekimas mums itin svarbus ir džiuginantis.

Abalt+++_2020-2021_600x600

Dėkojame visiems klientams, partneriams ir kolektyvui už pasitikėjimą, darbą, pelnytus apdovanojimus ir galimybę judėti į priekį!