Drėkinimo sistema baldų gamybos įmonėje

Geriausias įvertinimas mums kaip specialistams tai sugrįžtantys klientai. Vienoje iš didžiausių Lietuvoje baldų gamybos įmonėje jau esame įgyvendinę patalpų vėsinimo projektą, o šį sykį gavome užduotį – pateikti sprendimą dėl per sauso oro gamybos ceche.

Tinkamas drėgmės lygis yra vienas svarbiausių rodiklių medienos apdirbimo procesuose. Per sausas oras įtakoja tiek darbuotojų, tiek įrangos darbo efektyvumą, bei yra viena pagrindinių gamybinio broko priežasčių.  Vis daugiau įmonių įvertinę patiriamus nuostolius investuoja į aukšto slėgio drėkinimo sistemas, kurios ne tik greitai atsiperka, tačiau ir padeda uždirbti daugiau.

Drėkinimo sistemos įgyvendinimas

Atvykus į vietą ir apžiūrėjus 32 000 m2 dydžio gamybos patalpas, nustačius 25-30 % drėgmės lygį, esant poreikiui palaikyti 50-60% santykinę drėgmę įrengėme aukšto slėgio drėkinimo sistemą. Optimaliam rezultatui pasiekti patalpas suskirstėme į keturias atskiras drėkinimo zonas. Toks skirstymas padeda optimaliau valdyti drėgmės poreikį, užtikrinti nurodytas drėgmės sąlygas.

Aukšto slėgio drėkinimo sistema sudaro:

  • Inverteriniai siurbliai / stotelės 2vnt;
  • Vandens valymo sistema su atvirkštine osmoze, vandens minkštinimu ir UV lempomis;
  • 360 laipsnių drėkintuvai gamybinėse patalpose;
  • Drėgmės jutikliai kiekvienoje zonoje.
www.rubisolisverslui.lt drėkinimo sistema, inverteriniai siurbliai, stotelės, vandens valymo sistema baldų gamybos įmonėje uab geras baldų fabrikas
www.rubisolisverslui.lt drėkinimo sistema baldų gamybos įmonėje uab geras baldų fabrikas
www.rubisolisverslui.lt drėkinimo sistema, inverteriniai siurbliai, stotelės, vandens valymo sistema baldų gamybos įmonėje uab geras baldų fabrikas 2

Dažnai sulaukiame klausimų, ar nebus sudėtinga suvaldyti drėkinimo procesus. Tai drąsiai galime atsakyti, jog ne. Sistemos valdikliai siurblių stotelėse visus duomenis pateikia lietuvių kalba. Paprasta užtikrinti norimą drėgmę kiekvienoje zonoje nustatant purškimo lygį bei pauzių intervalus, pagal momentinius rodmenis.

Paleidus aukšto slėgio sistemą, reikiamas drėgmės lygis baldų gamybos ceche pasiektas jau tą pačią dieną. Mes džiaugiamės sėkmingai įgyvendintu projektu, o klientas – sumažėjusiu pagaminamos produkcijos broko procentu. 

Aukšto slėgio drėkinimo sistemų pritaikymas

Aukšto slėgio drėkinimo sistemos gelbėja gamyboje, kur reikalingas itin tikslus drėgmės lygis. Esame įgyvendinę daugiau nei 70 projektų popieriaus, kartono, plastiko, medienos, metalo gamybos įmonėse bei sandėliavimo patalpose. Sistemos kuriamas dulksnos efektas pritaikomas ir procesuose, sukuriančiuose didelį dulkėtumą – drėkintuvų skleidžiami mikro lašeliai valo orą ir efektyviai sodina dulkes.

Jeigu turite iššūkių su patalpų mikroklimatu – patikėkite juos mūsų komandai! Sukaupta ilgametė patirtis leidžia mums ne tik parinkti ir suprojektuoti kiekvienu atveju optimaliausią sistemą, tačiau ją sumontavus teikti visus reikiamus techninius aptarnavimus ir garantijas.