Atskirų zonų šildymas

Atskirų zonų ar papildomas šildymas – tai infraraudonųjų spindulių šildymas, skirtas norintiems užtikrinti pakankamą ir efektyvų konkrečios zonos šildymą. Toks šildymo būdas dažnai naudojamas, nesant būtinybės šildyti visas patalpas, kai reikia šildyti konkrečiu metu ar didelėse patalpose dirba mažai žmonių.

Siekdami sumažinti dujinio šildymo patiriamus kaštus, būtent dėl zoninio šildymo sprendimo įgyvendinimo į mus kreipėsi įmonė UAB „AD Rem“. Atsižvelgus į objekto dydį ir planuojamas šildyti darbo zonas, parinkome infraraudonųjų spindulių šildytuvus.

Atskirų zonų šildymo sprendimas

Numatytose darbo zonose įrengėme elektrinius infraraudonųjų spindulių šildytuvus EnergoStrip EE20 (2 kW), šildymo plokštės Ecosun ir programuojamus termostatus. Valdiklių pagalba mūsų klientas turi galimybę valdyti šildymo temperatūrą konkrečioje zonoje tada, kada labiausiai to reikia. Toks šildymo sprendimas mūsų klientui leido sumažinti dujinio šildymo kaštus, o darbuotojai džiaugiasi efektyvia šiluma savo darbo vietoje.

Kuo išsiskiria atskirų zonų šildymas?

Elektrinių infraraudonųjų spindulių šildytuvai pasižymi, kad jų šiluma kaupiasi grindyse, sienose ir kituose paviršiuose, o tai reiškia, kad oro temperatūra patalpoje gali būti sumažinama 5 laipsniais, tačiau mikroklimatas išliks toks pats komfortiškas. Taipogi atskirų zonų šildymas leidžia sutaupyti bendras šildymo išlaidas nuo 30 iki 50 %, tuo pat metu neprarandant šilumos ten, kur labiausiai jos reikia. Tad šildyti kur reikia ir kada reikia – apsimoka!

Atskirų zonų šildymo privalumai:

  • greitai įgyvendinama;
  • maža investicija;
  • didelis ekonomiškumas;
  • greita ir efektyvi šiluma;
  • nereikalinga priežiūra;
  • greitas atsiperkamumas.

Šie infraraudonųjų spindulių šildytuvai suteikia malonų ir jaukų šilumos pojūtį, todėl juos galima naudoti darželiuose, namuose, mokyklose, bažnyčiose, oranžerijose, parodų salėse, sandėliuose, gamyklose, teniso kortuose, sporto salėse ir pan.

Jeigu turite iššūkių su patalpų mikroklimatu – patikėkite juos mūsų komandai! Sukaupta ilgametė patirtis leidžia mums ne tik parinkti ir suprojektuoti kiekvienu atveju optimaliausią sistemą, tačiau ją sumontavus teikti visus reikiamus techninius aptarnavimus ir garantijas.