Atliekamos šilumos panaudojimas nuo suspausto oro kompresorių

Plačiai pramonėje naudojamos suspausto oro sistemos pasižymi dideliu išskiriamos šilumos kiekiu. Tačiau ar žinote, kad apie 70 procentų jos yra paprasčiausiai nepanaudojama? Šiluma iškeliauja į atmosferą didindama jūsų sąnaudas ir palikdama anglies dvideginio pėdsaką. Kitaip tariant, jūs sumokate, kad sistema sukurtų šilumą ir tada dar syk – kad tą šilumą pašalintumėte naudodami aušinimo ventiliatorius, skysčius ar kitas priemones. Ar nebūtų protinga sukurtą šilumą išsaugoti ir panaudoti?

Inovatyvus sprendimas Compair Energy Recovery Box aplinkai draugiškas įrenginys, ne tik padėsiantis sutaupyti didelį kiekį energijos, išsaugant šilumą išskiriamą kompresijos metu, tačiau ir ženkliai sumažinti sąnaudas.

Apskaičiuota, kad suspausto oro sistemos sunaudoja apie 10 procentų visos pramonėje sunaudojamos elektros energijos. Ar įsivaizduojate kiek galima sutaupyti naudojant Compair Energy Recovery Box?

Kur galima panaudoti išsaugotą šilumą?

Šildymas

Šilumos atkūrimo sistema puikiai tinka papildyti jūsų įmonės šildymo sistemą. Išnaudodami kompresoriaus šilumos energiją, kuri kitaip būtų eikvojama, galite išlaikyti savo patalpas šiltas, sumažindami šildymo sąskaitas ir įmonės anglies dvideginio išmetimą.

Karštas vanduo

Šilumos atkūrimo sistemomis galima sukaupti iki 72% energijos, reikalingos karšto vandens tiekimui. Panaudokite kompresorių išskiriamą šilumos energiją vandens pašildymui ir sumažinkite įmonės kaštus.

Pramoniniai procesai

Šilumos atkūrimo sistemos taip pat gali būti naudojamos išankstiniu būdu šildant vandenį, reikalingą jūsų gamybiniams procesams, pvz., garo gamybai. Tokiu būdu ne tik sumažinsite išlaidas, bet ir padidinsite proceso efektyvumą.

Aplinkos oro šildymas

Kompresoriaus šildomu oru galima padidinti patalpų aplinkos temperatūrą, vietoj to, kad jis būtų išsklaidytas į atmosferą. Nukreipiant orą ten, kur jis būtų naudingiau panaudotas, galite padidinti patalpų aplinkos temperatūrą ir sutaupyti jų šildymo sąnaudas.

Kokiose kompresorių sistemose galima panaudoti Compair sprendimus?

Išsaugoti ir panaudoti atliekamą šilumą galima tiek tepalinėse, tiek be tepalo kompresorių tipo sistemose. Visai nesvarbu ar sistema įrengiama naujai, ar atnaujinama,  trys galimi būdai atsižvelgiant į esamas aplinkybes:

Kodėl verta rinktis Compair Energy recovery Box?

 •Ženklus energijos kaštų taupymas;

• Greitas atsiperkamumas – investicijos
atsiperka per maždaug vienerius metus;

• Mažesnė CO2 emisija;

• Paprastas įrengimas ir valdymas;

• Patikimas ir ilgaamžis;

• Minimalus priežiūros poreikis;

Susisiekite su mumis tolimesnei konsultacijai ir mes pateiksime detalius skaičiavimus
kiekvienu individualiu atveju.