Sudomino prekė ar paslauga?

Šildymo įranga

Elektriniai šildytuvai

Kokybiški infraraudonųjų spindulių šildytuvai, lauko ir uždarų patalpų šildymui. Profesionali įranga bendram ir papildomam, atskirų zonų, mažesnės ir didesnės erdvės ar specialių objektų apšildymui. Siūlome įvairių tipų šildytuvus ir priedus, realizuojančius aukštus kokybės ir dizaino reikalavimus. Šiuolaikinė įranga pasižymi ilgaamžiu ir patikimu naudojimu, patogiu valdymu, tvirta konstrukcija ir mažu elektros energijos suvartojimu.

ŠILDYMO ĮRANGA

Dujiniai šildytuvai

Dujiniai šildytuvai – tai efektyvus būdas šildyti daiktus ir žmones, kai patalpos yra didelės ir su aukštomis lubomis. Taip pat tai efektyvus šildymo būdas, kai patalpos yra prastos šiluminės izoliacijos. Šildant šiuo būdu temperatūrai minimaliai daro įtaką varstomi vartai ir susidarantys skersvėjai. Toks šildymas puikiai tinka vidutinio bei didelio tūrio komercinėms ar pramoninėms patalpoms.

ŠILDYMO ĮRANGA

Dyzeliniai šildytuvai

Patikimas, ekonomiškas dyzelinio šildymo sprendimas statybos vietose, salėse, dirbtuvėse ar žemės ūkio srityje. Įrenginiai optimaliai paruošti šildymui lauko sąlygomis. Didelė oro išleidimo anga leidžia maksimaliai efektyviai paskirstyti šiltą orą ir užtikrina 100% efektyvumą. Tai patikima ir ekonomiška alternatyva mobiliems šildymo poreikiams.

ŠILDYMO ĮRANGA

Vandeniniai šildytuvai

Vandeniniai oro šildytuvai (kaloriferiai) – tai ekologiška, saugi ir novatoriška oro šildymo sistema, užtikrinanti aukštus efektyvumo rodiklius. Šiuolaikinio dizaino vandeniniai kaloriferiai gali būti montuojami ant lubų arba ant sienų. Įranga išsiskiria tyliu darbu, lengvu montavimu, nesudėtingu valdymu. Aukštos kokybės medžiagos ir modernios gamybos technologijos užtikrina saugią, patikimą ir ilgalaikę šildytuvų eksploataciją.

ŠILDYMO ĮRANGA

Šilumos siurbliai

Kokybiški šilumos siurbliai pageidaujamo mikroklimato kūrimui. Aukštu efektyvumo koeficientu pasižyminti įranga užtikrina patikimą veikimą iki -25°C šalčio. Profesionali technika sumažina šildymo išlaidas, rūpinasi erdvės komfortu ir jaukumu. Tyliai dirbantys prietaisai gali būti naudojami tiek patalpų šildymui, tiek šaldymui. Šilumos siurbliai yra lengvai valdomi, nereikalauja sudėtingos priežiūros, gali būti prijungiami kartu su vienu ar daugiau vidinų blokų.

ŠILDYMO ĮRANGA

Oro sodintuvai

Aukštos kokybės oro sodintuvai – destratifikatoriai oro sluoksniavimosi mažinimui, aplinkos temperatūros suvienodinimui ir pageidaujamo mikroklimato kūrimui. Moderni įranga turi tvirtą korpusą ir patikimą difuzorių, ašinį ventiliatorių, greičio reguliatorių ir groteles su didelio efektyvumo geometrija. Profesionali technika užtikrina patikimą ir ilgalaikę eksploataciją. Prie įrangos papildomai galima prijungti termostatą ir nustatyti vieno ar kelių oro sodintuvų veikimą.

ŠILDYMO ĮRANGA

Oro užuolaidos

Oro užuolaidos – tai elektriniai įrenginiai, sukuriantys nematomą oro barjerą ir atskiriantys patalpų vidų nuo išorinės aplinkos. Šie prietaisai yra plačiai naudojami prie prekybos centrų, teatrų, posėdžių salių, viešbučių, biurų, sandėlių ir kitų patalpų įėjimų/išėjimų. Oro užuolaidos apsaugo patalpas nuo šilumos praradimo į lauką žiemos metu, o vasarą – nuo šilumos patekimo į vidų bei sukuria oro srautą per visą įėjimą, taip sumažindamos vabzdžių, dulkių, išmetamųjų dujų ir kitų nešvarumų įsiskverbimą.

ŠILDYMO ĮRANGA

Grindinis šildymas

Elektrinio grindinio šildymo elementai (tinkleliai, plėvelės) gali būti naudojami ir kaip papildoma, ir kaip pagrindinė šildymo sistema. Jie montuojami po grindų danga – plytelėmis, laminatu ar medine danga. Taip pat juos galima naudoti kambariuose – įrengiant sieninį ar lubinį šildymą. Kokybiškos grindų šildymo plėvelės greitai įšyla bei yra lengvai montuojama, nereikalauja didelių investicijų ir sudėtingos priežiūros. Grindinės šildymo plėvelės pasižymi ekonomiškumu, saugumu ir efektyviu darbu. Šiuolaikinės gamybos technologijos padeda realizuoti pageidaujamo mikroklimato sąlygas, užtikrina ilgalaikę ir patikimą eksploataciją.