Oro vėdinimo sprendimas pramonėje

Nevėdinamuose patalpose dažnai kaupiasi drėgmė, pelėsis, lengvai plinta virusai. Geras patalpų vėdinimas ypatingai svarbus ten kur vykdomi gamybos procesai, techninis darbas, į orą iškleidžiamos lakiosios medžiagos, dulkės ir kiti teršalai. Šviežias, nuolat ventiliuojamas patalpų oras pagerina dirbančių darbuotojų savijautą, didina našumą, o kartais net ir apsaugo nuo įrenginių perkaitimo grėsmės.

Sparčiai pažengus technologijoms į priekį, rinka mums siūlo platų spektrą inovatyvių patalpų vėdinimo sprendimo būdų: nuo mažų ventiliatorių, rekuperacinių sistemų iki didelių oro vėdinimo sistemų, dar kitaip vadinamų vėdinimo kamerų. Šiuos ir daugelį kitų patalpų ventiliavimo sprendimų Rubisolis VERSLUI komanda gali pritaikyti, atsižvelgdami į individualius poreikius.

Oro vėdinimo ir šildymo projekto įgyvendinimas didelio tūrio patalpose

Oro vėdinimas ir šildymas didelėse erdvėse visuomet iššūkis, reikalaujantis patirties ir kompetencijos. Tam kad sistemų eksploatacija nebūtų labai brangi, šiluma laikytųsi reikiamose vietose, o oro srautai judėtų tinkamai, privalu atsižvelgti į patalpų ypatumus, paskirtį ir energetinę klasę. Mūsų kliento mokymo centro patalpose, reikėjo kompleksinio sprendimo siekiant išvengti prasto patalpų vėdinimo ir šilumos stygiaus šaltuoju metų laiku. Įvertinus objekto dydį ir tai, kad patalpoje vyrauja aukštos, mažai langų turinčios erdvės, žinojome, kad reikalingas ypatingai efektyvus ir veiksmingas vėdinimo sprendimas. Bet mūsų specialistų komandai išskirtiniai sprendimai versle – ne naujiena!

www.rubisolisverslui.lt oro vėdinimo sprendimai verslui

Atsižvelgiant į kliento poreikį bei objekto dydį ir aukštį, parinkome oro tiekimo-šalinimo įrenginius su rekuperacija VentiAir. Objekte sumontuoti du vienodo tipo vėdinimo įrenginiai VentiAir R-TYPE® 8000 CERL su aukšto efektyvumo plokšteliniu rekuperatoriumi ir tolimo nupūtimo oro paskirstymo difuzoriumi. Dėka įrenginyje įmontuoto tolimo nupūtimo oro skirstytuvo, papildomai patalpoje nereikia išvedžioti ortakinės sistemos. Šio įrenginio oro srauto našumas 8000m3/h bei 38kW šildymo galia. Kitų patalpų vėdinimui buvo sumontuotas S-TYPE® S70 DCERL modelio vėdinimo įrenginys su aukšto naudingumo plokšteliniu rekuperatoriumi. Šio įrenginio oro srauto našumas yra 5400 m3/h. Paleidus sistemą efektas buvo juntamas iš karto. Priverstinė oro kaita greitai troškų patalpų orą pakeitė šviežiu ir gaiviu.

Oro tiekimo-šalinimo įrenginio su rekuperacija išskirtinumai

Oro tiekimo-šalinimo įrenginys VentiAir skirtas patalpų orui reguliuoti ir cirkuliuoti. Šis įrenginys išsiskiria patogiu montavimu, praktiškumu ir efektyviu veikimo principu. Taip pat ši sistema atlieka kelias svarbias funkcijas:

  • didelio efektyvumo rekuperatoriaus dėka nuolatos vėdinamas patalpų oras ir tuo pačiu įrenginys atlieka šildymo funkciją.
  • nėra reikalinga papildoma ortakių sistema, o oro tiekimo ir šalinimo įtaisai montuojami pačiame vėdinimo įrenginyje.
  • įrenginiui nereikalinga atskira patalpa, nes jis montuojamas ant pastato stogo. Oro tiekimo-šalinimo įranga skirta aukštoms ir mažai ventiliuojamoms erdvėms, tokioms kaip: pramonės, gamybos, sandėlių, sporto salių, angarų patalpos.

 

Esame orientuoti į vykdomų projektų rezultatus, todėl kiekvienu atveju atvykstame į vietą detaliam patalpų įvertinimui. Konsultuojame, paskaičiuojame ir parenkame optimaliausius sprendimus.