Dulkių sodinimas granito skaldos gamybos įmonėje

Oro užterštumas – ypač aktuali šių dienų problema. Išmetami į orą teršalai, tokie kaip dulkės, kietosios dalelės ir kitos medžiagos kenkia mūsų sveikatai ir aplinkai. Kuo toliau, tuo dažniau didieji Lietuvos verslai renkasi socialiai atsakingos įmonės poziciją, kurios siekis – švari ir tvari aplinka. Įmonės, kurių veiklos sritis tiesiogiai susijusi su sukeliamu užterštumu, nuolatos investuoja ir ieško sprendimų, kaip užtikrinti švarų aplinkos klimatą.

Į mūsų komandą kreipėsi granito skaldos gamybos įmonė Vilniuje, kurių pagrindinis noras ir tikslas – sumažinti vyraujančių dulkių kiekį teritorijoje. Mikroklimato gerinimas Rubisolio specialistų komandai nėra naujiena, todėl puikiai žinome, kokios technologijos duoda geriausią atsaką esant dideliam dulkėtumui. Granito skaldos gamybos darbai vyksta po atviru dangumi, o smulkinimo proceso metu granitas dulka. Vėjo gūsių sukeliančių ir išnešiojančių dulkes po teritoriją kontroliuoti neįmanoma, tad užduotis buvo aiški – dulkių nusodinimas.

Siekdami maksimaliai sumažinti dulkėtumo lygį teritorijoje, Rubisolis VERSLUI specialistų komanda integravo Idrobase dulkių sodinimo sistemą. Šios sistemos veikimo principas yra aukšto slėgio drėkinimas probleminėse vietose. Objekte buvo pastatytas specialus priestatas, skirtas vandens valymo ir aukšto slėgio sukėlimo įrangai. Labiausiai dulkėtose teritorijos vietose išvedžiotas aukšto slėgio nerūdijančio plieno vamzdynas su specialiomis purškimo rampomis. Išvedžiota Idrobase dulkių sodinimo sistema per konvejerį transportuojamai skaldai neleidžia išlikti sausai, kadangi visose gamybos fazėse nuolat purškia smulkią vandens miglą.

www.rubisolisverslui.lt dulkių sodinimas granito skaldos gamybos įmonėje

Įgyvendintas sprendimas davė puikių, iš karto matomų rezultatų. Sudrėkintos dulkės tampa kur kas sunkesnės, todėl vėjas neišnešioja dulkių po visą įmonės teritoriją. Džiaugiamės kartu su UAB „Granitinė skalda“ ir linkime jiems sėkmingų darbų!

Savo veikloje susiduriate su dideliu dulkėtumu? Jums svarbu prisidėti prie socialiai atsakingo verslo? www.rubisolisverslui.lt specialistų komanda visada pasiruošusi padėti. Pakonsultuosime ir kartu rasime individualų sprendimą, geriausiai tinkantį Jūsų verslui!