Atskirų zonų vėsinimas

Gamybiniai procesai, įrenginiai, karštasis metų laikas ir kiti veiksniai dažnai įtakoja pernelyg aukštą patalpų temperatūrą. Norint to išvengti neapsieisite be investicijų į vėsinimo sistemą. Tačiau būna situacijų, kuomet kur kas efektyviau rinktis zoninį vėsinimą:

  • patalpos itin didelio tūrio;
  • dirba mažai žmonių;
  • reikia ekonomiško ir greito sprendimo;

Natūralūs vandenį išgarinantys mobilūs vėsintuvai yra kur kas ekonomiškesnis patalpų vėsinimo būdas nei naudojant oro kondicionierių ar kitokią vėsinimo sistemą. Tereikia išpakuoti, pripildyti vandens, pastatyti šalia atvirų durų ar lango ir įjungti į elektros tinklą. Į įrenginį patekęs šiltas oras yra įsiurbiamas per šlapius vėsinimo filtrus, kurie absorbuodami šilumą natūraliai atvėsina bei sudrėkina orą. Integruotas galingas ventiliatorius išstumia vėsų orą iš vėsintuvo į aplinką.

Mobilūs vėsintuvai pasižymi mažu elektros energijos suvartojimu, kadangi šioje technologijoje nėra naudojamas kompresorius. Oras atvėsinamas natūraliai, efektyviai ir svarbiausia nebrangiai, kas leidžia sumažinti elektros sąskaitas. Taip pat šio tipo vėsintuvus galima naudoti tik tose darbo zonose, kuriose dirba įranga ir darbuotojai. Taip sukuriamos efektyvios darbo sąlygas, o darbuotojai gali džiaugtis malonia vėsa.

Privalumai

Ekonomiška. Palyginti su įprastinėmis sistemomis, vandenį išgarinančių mobilių vėsintuvų įsigijimo kaina yra itin maža. Taigi, tai ekonomiška patalpų vėsinimo priemonė, kuri nereikalauja papildomų priežiūros ir išlaidų.

Ekologiška. Aplinkai draugiškas vėsinimo būdas, kuomet nėra išskiriamos jokios orui taršios medžiagos ar dujos. Taip pat, įranga pasižymi mažu energijos suvartojimu.

Efektyvu. Dėl zoninio veikimo principo ir mobilumo, vandenį išgarinantys mobilūs oro vėsintuvai vėsina tik ten, kur reikia, taip sumažindami patalpos temperatūrą. Būtent toks vėsinimas gerina darbuotojų darbo našumą ir sukuria malonias darbo sąlygas.

Paprasta prižiūrėti ir valdyti. Įranga nereikalauja specifinio techninio aptarnavimo, ją lengva valyti ir  prižiūrėti. Vėsintuvuose integruota antibakterinė vandens valymo UV lempa, todėl jums nereikės nerimauti dėl bakterijų, pelėsio ar virusų kaupimosi vandenyje.  

Valdymas ir mobilumas. Dėl integruotų ratukų lengva stumdyti iš vietos į vietą, kas leis greitai ir patogiai vėsinti skirtingas zonas. Patogus valdymas nuotoliniu pulteliu.

Kuo skiriasi nuo kitų vėsinimo sistemų?

Nuo centrinės vėsinimo sistemos ar įprastų oro kondicionierių, natūralūs vandenį išgarinantys mobilūs vėsintuvai išsiskiria kaip mažiausia, tačiau efektyviausia investicija. Nors ši įranga palyginus su kitomis vėsinimo sistemomis sunaudoja bene mažiausiai elektros energijos ir nereikalauja papildomos techninės priežiūros, jos vėsinimo pajėgumas išlieka bene stipriausias.

Panaudojimo galimybės

Dėl aukšto mobilių vėsintuvų efektyvumo, tylaus veikimo ir integruotų UV lempų užtikrinančių ilgą ir saugų įrenginių naudojimą  tai tapo plačiai naudojamu vėsinimo būdu įvairiausios paskirties ir dydžio patalpose. Apskaičiavus vėsinimo poreikį ir zonas, kiekvienu atveju galime parinkti optimaliausią sprendimą.